5Rhythms
“Energy moves in waves. Waves move in patterns. Patterns move in rhythms.
A human being is just that, energy, waves, patterns, rhythms.”
– Gabrielle Roth (grondlegger van de 5Rhythms)
Vier deze zomer met dans!
Stel je voor: buiten, te midden van het Amstelpark, met je blote voeten in het gras. Verschillende ritmes komen uit je koptelefoon. Je wordt uitgenodigd om alles wat er in jou leeft tot expressie te laten komen en in beweging te brengen. Dans en vind innerlijke vrijheid!
WAT WE GAAN DOEN
De 5Rhythms® (van Gabrielle Roth) zijn een dynamische body & mind-workout: een bewegingsvorm met vijf verschillende kwaliteiten van beweging. Een dans die ons meeneemt op avontuur in onszelf en in contact met de omgeving. Zowel ons fysieke lijf als onze ‘mind’ krijgen een impuls.
WAT JE GAAT ERVAREN
Het dansen van 5Rhythms® brengt ons bij innerlijke vrijheid en geeft ruimte voor expressie van wat er in ons leeft. Achteraf is er tijd voor een lekker kopje thee in de community lounge van de Meditatietuin.
VOOR WIE
Geschikt voor iedereen die zin heeft om te bewegen. Geen pasjes, wel lekkere, diverse muziek waarop je jouw eigen dans kunt vinden. Er is geen foute manier om deze dans te doen – alleen jouw eigen manier.
JE FACILITATOR
Tijdens haar eerste dans in 2003 werd Mirjam meteen verliefd op 5Rhythms®.
“Op mijn eerste workshop kwam ik met een afgesloten en opgesloten gevoel. Tijdens het weekend voelde het alsof mijn hart openbarstte – ik kon weer ademen.”
Mirjam werd in 2010 opgeleid in de 5Rhythms® door Gabrielle Roth en haar team, en in 2015 op Heartbeat®-niveau door Jonathan Horan.
Ze geeft les in Nederland, in de omgeving van Amsterdam, Hilversum en Bloemendaal, en ze verzorgt regelmatig workshops elders in Nederland en in het buitenland. Haar stijl van lesgeven nodigt uit tot belichaming en is zacht en empathisch.
PRAKTISCH
Data: zondag 29 juni
Tijd: 15:00–16:30
– Voor een ontspannen start als gehele groep ben je welkom vanaf 10 minuten voor aanvang. We verzamelen voor de entree van De Meditatietuin. Spullen kun je binnen in de lounge leggen.
– Plan wat extra tijd om De Meditatietuin te vinden als je voor het eerst komt.
– We zijn buiten.
– De workshop wordt in het Nederlands of Engels gegeven, afhankelijk van de deelnemers.
LOCATIE
De Meditatietuin
Amstelpark 6, Amsterdam
Voor een ontspannen start als gehele groep openen we de deuren 15 minuten voor aanvang.
Houd rekening met 5–10 minuten extra looptijd vanaf de rode brug of hoofdingang.
De Meditatietuin ligt midden in het park, omgeven door prachtige, voedende natuur. Het is het gebouw tussen het Rietveld Huis en het Glazen Huis, en het best bereikbaar via de ingang met de rode brug. Google Maps wijst je de weg!
Let op: fietsen moeten buiten het park worden geparkeerd. Je riskeert een boete als je toch met je fiets het park in komt (dus ook niet wandelend met je fiets aan de hand).
BIJDRAGE
€17,50
Geen refunds mogelijk bij gemaakte boekingen.